• Uluslararası Deniz Araçları Ekipmanları ve Aksesuarları Fuarı - Ataköy Marina Mega Yat Limanı
  • 25-30 Mayıs 2021
Kalan Süre

Trio'nun iki yeni markası CNR Avrasya Boat Show Denizde’de


Yirmi yıldan bu yana dünyanın en prestijli teknelerini deniz severlerle buluşturan Trio Deniz, iki yeni markasını Türkiye’de ilk kez CNR Avrasya Boat Show Denizde tanıtacak. Trio Deniz, 13 - 18 Ekim 2020 tarihleri arasında, MarinTurk Marina / Pendik'te organize edilecek festivalde, 7 farklı markanın 21 teknesi ile yer alacak.
 
Trio, Bluegame BGX70 ve Prestige 420 Fly ile büyüleyecek
 
Türk denizlerinde düzenlenen en prestijli deniz organizasyonu CNR Avrasya Boat Show Denizde’de, Bluegame BGX70 ve Prestige 420 Fly’ın Türkiye prömiyerleri yapılacak. Festivalin en gözde teknelerinden biri olacak Bluegame BGX70 tamamen yeni bir yat konseptini temsil ediyor: Devrim niteliğindeki bir tasarıma sahip OLAN BGX70, 70 metrelik bir yatta daha önce hiç görülmemiş, zarif hatları ve geniş yaşam alanlarını mükemmel bir şekilde birleştiren bir yerleşim düzenine sahip.
 
 
Prestige 420 Fly, geniş iç hacimle güvenli ve konforlu deniz yolculuğunu etkili biçimde birleştiriyor. Prestige’in bu modeli, ağırlığın merkezileştirilmesi sayesinde mükemmel denge sağlayan bir V-Drive tahrik sistemine sahip. Teknedeki bu etkili ve yüksek performanslı çözüm, benzersiz bir seyir sağlıyor.
 
 
 
Kategorilerinin en iyileri olan mega yat, tekne ve yelkenlilerin sergileneceği CNR Avrasya Boat Show Denizde'de, denizcilik sektörüne dair tüm aksesuar ve ekipmanlar yer alacak. Fuarda ayrıca su sporları, rüzgâr sörfü, kürek, dalış, jetski ve flyboard gösterileri gibi çok sayıda etkinlik de hayata geçirilecek.