• Uluslararası Deniz Araçları Ekipmanları ve Aksesuarları Fuarı - Ataköy Marina Mega Yat Limanı
  • 9-17 Ekim 2021
Kalan Süre

Haberler

Türk denizlerinin en kapsamlı ticaret platformu sova hazır

Türkiye’nin rakipsiz, dünyanın ise en büyük ikinci denizcilik organizasyonu CNR Avrasya Boat Show Denizde, 13 Ekim’de, Anadolu’nun en prestijli yat limanı Marintürk Marina / Pendik'te denize inecek. CNR Yacht Festival ismi ile düzenlenecek olan organizasyon, Türk denizlerinin en kapsamlı ticaret platformu olacak. Kategorilerinde en iyilerden olan mega yat, tekne ve yelkenlilerin sergileneceği, denizcilik sektörünün tüm aksesuar ve ekipmanlarının yer alacağı CNR Avrasya Boat Show Denizde ’yi, yerli ve yabancı binlerce deniz sever ziyaret edecek. 
 
Fuarda daha şimdiden, katılımcı ve ziyaretçilerin güvenlik ve sağlığı için sosyal mesafe düzenlemesinden yoğunluk kontrolüne, HES uygulaması, hijyen malzemeleri dağıtımı ve maske temininden giriş güvenliğine kadar gerekli olan tüm düzenlemeler yapıldı. Fuar organizasyonları için yeni normal dönemde alınması gereken tedbirler CNR Avrasya Boat Show Denizde ’de fazlasıyla yerine getirildi. Fuar ziyaretçileri bu sayede, Marintürk Marina’da, tamamen güvenli ve hijyenik ortamlarda, istedikleri deniz aracını inceleme fırsatı bulabilecekler.   
 
Türk denizcilik sektörünün ticarete kaldığı yerden devam edeceği CNR Avrasya Boat Show Denizde , dünya denizcilik sektörünün geleceğini de şekillendirecek. Yeni nesil tasarımların deniz severlerle buluşacağı festival, 2020 yılının son ticari platformu olarak CNR Holding kuruluşlarından Pozitif Fuarcılık ve YATED (Yat ve Tekne Endüstri Derneği) tarafından organize edilecek.