Kalan Süre

Haberler

Deniz severlerin rotası CNR Yacht Festival

Kurulduğu 2005 yılından bu yana dünyanın en önemli tekne markalarını deniz severlerle buluşturan Trio Deniz, bünyesinde bulundurduğu Sanlorenzo, Prestige, Jeanneau, SACS, Hanse, Moody, Bayliner ve Excess ile Türkiye'nin en görkemli denizcilik festivali CNR Yacht Festival'e geliyor. Trio Deniz'in 15 teknesiyle katılacağı festival, 16 - 20 Ekim tarihleri arasında, İstanbul'un en büyük ve merkezi yat limanı Ataköy Marina Mega Yat Limanı'nda düzenlenecek.
 
 
İkinci Eviniz Prestige 590
Trio Deniz'in en önemli markalarından Fransız Devi Prestige, CNR Yacht Festival'e konfor ve şıklığın buluştuğu en yeni tasarımı 590 ile geliyor. Yeni tasarımına maksimum konfor ve iç hacim ferahlığını ekleyen Prestige 590, sadece geçici trendlerin değil tüm zamanların eskimeyen tasarım karakterlerini taşımak üzere yaratıldı. Prestige 590, teknenizi ikinci eviniz gibi görebileceğiniz bir tasarım.
 
Limitli alanda maksimum konfor ve iç hacmin ferahlığı, Prestige'in tasarımlarındaki en belirgin özellik. Stil sahibi ve sade dış tasarım hatlarıyla ön plana çıkan Prestige markası sadece geçici trendlerin değil tüm zamanların eskimeyen tasarım karakterlerini taşımak üzere yaratıldı.