• Uluslararası Deniz Araçları Ekipmanları ve Aksesuarları Fuarı - Ataköy Marina Mega Yat Limanı
  • 9-17 Ekim 2021
Kalan Süre

Haberler

Yeni Tatil Anlayışı Denizler Üzerine Kuruluyor

Toplumların sosyolojik, psikolojik ve ekonomik yapılarını olumsuz etkileyen Koronavirüs pandemisi, dünyanın tatil anlayışının da yeniden şekillenmesine sebep oldu. “Otelde Tatil” yerine “Denizde Tatil” seçeneklerinin revaçta olduğu pandemi süreci, yat sektörünün de hareketlenmesine sebep oldu. Beş yıldızlı otel konforunda ve izole tatil yapmak isteyen deniz severler ise 1 Haziran tarihini sabırsızlıkla beklemeye başladı.

Devletin ve Uluslararası Fuarlar Birliği’nin belirlediği tüm önlemler eşliğinde ve açık havada düzenlenecek olan CNR Avrasya Boat Show Denizde, 1-7 Haziran 2021 tarihleri arasında, Türkiye’nin en merkezi ve ilk yat limanı Ataköy Marina Mega Yat Limanı’nda organize edilecek.

 

Katılımcı ve ziyaretçileri için yılın ilk ve en büyük ticaret platformunu oluşturan CNR Avrasya Boat Show Denizde, denizcilik sektörüne ait tüm araç, aksesuar ve ekipmanlara ev sahipliği yapacak. CNR Avrasya Boat Show Denizde, fuarcılık sektörünün lider firması CNR Holding kuruluşu Pozitif Fuarcılık ve YATED iş birliğinde hayata geçirilecek.